Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

День відкритих дверей 13.05.2017

Вибір професії – це друге народження людини. Адже від цього рішення залежить, яке місце у суспільстві вона буде займати. Щоб допомогти молодому поколінню випускників зорієнтуватися у виборі професії, в Чернівецькому державному комерційному технікумі в черговий раз організували День відкритих дверей.
Зустрічали гостей хлібом-сіллю. Студенти технологічного відділення приготували яскраві желейні десерти, домашню випічку і прохолодні напої. А товарознавці-комерсанти пригощали різними видами зефіру.
Гостям свята було запропоновано багато цікавих заходів. Представники студентського парламенту провели екскурсію з елементами квесту. Демонстрацію аудиторій, лабораторій, спортивної зали, їдальні і бібліотеки поєднали із азартом пригод. Вступники – учасники квесту отримували за виконання завдань спеціальну валюту – «екони» – і обмінювали її на призи.
Дорогою вони завітали також до «Країни талантів», в якій були зібрані неймовірні творчі роботи наших талановитих студентів: вишивки бісером, малюнки, вишиті рушники, серветки, скатерки і багато іншої краси.  
У читальній залі була підготовлена виставка підручників для трьох різних спеціальностей ЧДКТ («Облік та оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Харчові технології») під назвою «Моя професія – моє майбутнє».
Студенти і гості свята з задоволенням вчилися робити різні прикраси і фігурки з овочів та фруктів – оволодівали мистецтвом карвінгу.
Інформація та враження, які абітурієнти отримали у День відкритих дверей, допоможуть їм зорієнтуватися і зробити важливий вибір майбутньої спеціальності.16.05.2017
© 2005-2022, Чернівецький державний комерційний технікум