Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Олімпійський тиждень

     На виконання Указу Президента України від 29.06.1994 р. № 340/94 щодо організації та проведення Всеукраїнського Олімпійського  тижня та  Олімпійського уроку і листа Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН  в Чернівецькому державному комерційному технікумі з 11 по 15 вересня відбувся олімпійський тиждень спрямований на утвердження здорового способу життя.
      Розпочалися заходи із Всеукраїнського олімпійського уроку на тему: «Розвиток олімпійського руху в Україні» на якому розповідалося про виникнення, розвиток та  символіку Олімпійських Ігор, досягнення  українських спортсменів  в Олімпійських Іграх.
1    2 вересня студенти ІІ і ІІІ курсів   зібралися на  міні-турнір з легкої атлетики.  Змагалися команди на швидкість та  спритність . Старшокурсники випробовували свої сили в міні-турнірі з волейболу 13 вересня.
     14 вересня відбувся загальнотехнікумівський День здоров’я в Музеї архітектури та побуту. Розпочався День здоров’я  із шикування на якому було оголошено план проведення заходів.
       Студенти  змагалися на звання найкращої команди по перетягуванню лиинви,  доланню  перешкод, кмітливість та винахідливість.
       Викладачами фізичного виховання організовано виставку малюнків  на олімпійську тематику серед студентів-першокурсників.
       Тиждень пройшов цікаво, ефективно та корисно.

 

 16.09.2017
© 2005-2022, Чернівецький державний комерційний технікум