Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Новини

Конкурс «Найкращі вареники»

         Конкурсом «Найкращі вареники»18 березня у гуртожитку ЧДКТ відбулося відкриття гуртка «Господарочка». Учасники гуртка розділилися на 3 команди.
         Перша команда «Юні господарочки», капітан Попадюк Анна, члени команди Чорней Олена і Трипадуш Марина, готували вареники з картоплею і вишнею.
         Друга команда «Бублики», капітан Боднарюк Іван, члени команди Гафу Василь і Радукан Іван, готували вареники з сиром соленим і яблуками.
         Третя команда «Талановиті зірочки», капітан Косован Алла, члени команди Єремічук Ольга і Матейчук Ольга, готували вареники з капустою і сиром солодким.
         Ведучі: Бойко Соломія І Масевич Роман.
         Журі: вихователь гуртожитку Яворська Надія Іванівна, комендант гуртожитку Боронець Марина Пантелеймонівна,староста гуртожитку Бородатий Олександр Анатолійович.
         Гості свята: заступник директора технікуму з навчальної роботи Толошняк Марина Миколаївна, завідувач відділенням Мельничук Анжела Миколаївна, а також студенти технікуму, що проживають у гуртожитку.
         Поки учасники готували вареники, ведучі розповіли історію вареника, провели конкурси з глядачами («Продовжіть прислів'я», «Відгадай загадку», «Конкурс для хлопців»).  За участь в конкурсах глядачі отримали подарунки!
        Хочемо подякувати Файчук Любі і Андрійчук Марічці, які допомогли з оформленням стола, виготовивши дуже гірні букети квітів із салфеток.
Сюрпризом був виступ наших студентів Покритюка Володимира і Гербіш Олександра, які  зачарували своїм вмінням грати на гітарі і співати пісні....
        Результати змагань:

                      1 місце отримала команда «Юні господарочки»,

                      2 місце - «Талановиті зірочки»,

                      3 місце - «Бублики».
Вітаємо наших учасників та переможців!19.03.2014
© 2005-2022, Чернівецький державний комерційний технікум