Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Соціальна сфера

 

Порядок

реагування на випадки булінгу (цькування) в закладах освіти та

застосування заходів виховного впливу

Президент підписав Указ «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації

правопросвітницького проекту «Я маю право!»

План заходів спрямованна запобігання протидії булінгу

Президент Петро Порошенко підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Указ сприятиме формуванню правової культури та свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав.

Відповідну ініціативу Глави держави, Уряду щодо посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги було розглянуто на засіданні Національної ради реформ.

Під час обговорення Президент повідомив, що пропонується започаткувати допомога у судах, яка є і зараз. А це – безоплатні юридичні консультації, на які будуть мати право найменш захищені верстви населення», - наголосив Глава держави.
«Це надзвичайно важливо. Я впевнений, що ця програма підвищить рівень захисту конституційних прав і свобод громадян, в тому числі, і зюридичної точки зору», - підкреслив Петро Порошенко.
Указом оголошується 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» та доручається Кабінету Міністрів України затвердити план заходів із реалізації зазначеного проекту.
Уряд має забезпечити інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та Законами права у  відповідних сферах через засоби масової інформації, шляхом запровадження телефонних «гарячих ліній», організації зустрічей з громадянами за місцем проживання, виготовлення інформаційних матеріалів.

Крім того, мають здійснюватися комунікаційні заходи з метою запровадження реалізації цього проекту.
Кабінет міністрів також має щоквартально інформувати Главу держави про хід проведення Року реалізації проекту «Я маю право!».
Також документ визначає, що органи місцевого самоврядування мають сприяти забезпеченню реалізації цього проекту шляхом проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи. Зокрема, на регіональних телеканалах мають бути створені програми, орієнтовані на підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян.

Джерело сайт: http://www.president.gov.ua

Контактна інформація! Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області – м. Чернівці, вул. В. Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103 

(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

 

 

 

 

Національна дитяча "гаряча лінія" - тел.116111.

Лінія є безкоштовною, анонімною, конфіденційною.

Консультування по будням з 12 до 20 год.

в суботу з 12 до 16 год., щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх.

 

 

 

В технікумі проводиться певна робота із забезпечення належних умов праці та навчання, житлово-побутових умов студентів.

Навчальний заклад працює за п'ятиденним робочим тижнем, тривалість навчального тижня відповідає навчальному плану.

Гуртожитком забезпечено 100% студентів, які потребують житла. Він розміщений поруч з навчальним корпусом та з'єднаний з ним критим та теплим переходом.

В гуртожитку до послуг студентів є побутові кімнати, кімнати відпочинку, добре обладнані кухні й спортивний зал, на випадок захворювання студентів діє ізолятор.

В навчальному корпусі є медпункт, який забезпечений необхідною кількістю медичного інструментарію та медикаментами. На початку навчального року запрошуються фахівці-лікарі для повного медичного обстеження всіх студентів. За результатами обстеження проводиться розподіл студентів з предмета "Фізичне виховання" в основну та спеціальну підгрупи. Студенти старших курсів проходять додаткове медичне обстеження перед виходом на практику.

Їдальня на 252 посадкових місця забезпечує студентів і працівників технікуму гарячим харчуванням. Завітаймо до нашої їдальні. Як оригінально оформлено гостинний зал! Як завжди тут чисто і затишно. А скільки треба терпіння і вміння, щоб з того нехитрого харчового достатку приготувати такі різні смачні і поживні страви!

Для оздоровлення студентів і співробітників видаються путівки в санаторії та будинки відпочинку.

За рахунок стипендіального фонду та позабюджетних коштів надається матеріальна допомога студентам. Заохочуються студенти за участь і перемогу в спортивних змаганнях, міських професійних конкурсах кулінарів, в конкурсах "Кращий за фахом" , "Краща навчальна група" та ін.

Студенти-сироти безкоштовно проживають в гуртожитку, забезпечуються харчуванням, одягом, їм надається матеріальна допомога.

У технікумі та гуртожитку створена рада студентського самоврядування, яка надає допомогу у вирішенні різних питань студентського життя.

© 2005-2022, Чернівецький державний комерційний технікум