Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Соціальна сфера

Національна дитяча "гаряча лінія" - тел.116111.

Лінія є безкоштовною, анонімною, конфіденційною.

Консультування по будням з 12 до 20 год.

в суботу з 12 до 16 год., щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх.

 

 

 

В технікумі проводиться певна робота із забезпечення належних умов праці та навчання, житлово-побутових умов студентів.

Навчальний заклад працює за п'ятиденним робочим тижнем, тривалість навчального тижня відповідає навчальному плану.

Гуртожитком забезпечено 100% студентів, які потребують житла. Він розміщений поруч з навчальним корпусом та з'єднаний з ним критим та теплим переходом.

В гуртожитку до послуг студентів є побутові кімнати, кімнати відпочинку, добре обладнані кухні й спортивний зал, на випадок захворювання студентів діє ізолятор.

В навчальному корпусі є медпункт, який забезпечений необхідною кількістю медичного інструментарію та медикаментами. На початку навчального року запрошуються фахівці-лікарі для повного медичного обстеження всіх студентів. За результатами обстеження проводиться розподіл студентів з предмета "Фізичне виховання" в основну та спеціальну підгрупи. Студенти старших курсів проходять додаткове медичне обстеження перед виходом на практику.

Їдальня на 252 посадкових місця забезпечує студентів і працівників технікуму гарячим харчуванням. Завітаймо до нашої їдальні. Як оригінально оформлено гостинний зал! Як завжди тут чисто і затишно. А скільки треба терпіння і вміння, щоб з того нехитрого харчового достатку приготувати такі різні смачні і поживні страви!

Для оздоровлення студентів і співробітників видаються путівки в санаторії та будинки відпочинку.

За рахунок стипендіального фонду та позабюджетних коштів надається матеріальна допомога студентам. Заохочуються студенти за участь і перемогу в спортивних змаганнях, міських професійних конкурсах кулінарів, в конкурсах "Кращий за фахом" , "Краща навчальна група" та ін.

Студенти-сироти безкоштовно проживають в гуртожитку, забезпечуються харчуванням, одягом, їм надається матеріальна допомога.

У технікумі та гуртожитку створена рада студентського самоврядування, яка надає допомогу у вирішенні різних питань студентського життя.

© 2005-2018, Чернівецький державний комерційний технікум