Меркурій
  
Чернівецький державний комерційний технікум
ЛІЦЕНЗІЯ
АВ № 506243
від 29.01.2010

Студентське дозвілля

Вчитися! Вчитися вдумливо і наполегливо, вчитися творчо і свідомо, бо ще великий Сократ сказав: “Найбільше благо, яке я знаю, – це знання, і найбільше потворство – це неуцтво”.

Коли навчаєшся, перед тобою і кожним студентом стоїть основне завдання: вчитися. Безумовно, це основне завдання, яке ставиться перед студентами. Проте, задумаємось, чи було б цікавим їм лише навчання? Мабуть, ні. Адже звичайне буденне життя мало чим приваблює молодь. Як зробити життя своїх вихованців насиченим різноманітними цікавими моментами – одне з основних питань, яке турбує не лише студентський парламент ЧДКТ, а й педагогічний колектив. Саме за допомогою і підтримкою педагогів у нас проводиться чимало позакласних заходів. Одним словом, студенти нашого технікуму ніколи не сумують. Звичайно, різні студенти, різні уподобання, проте ким би ти не був у душі: поетом, спортсменом, актором, співаком чи ще кимсь, ти завжди зможеш в стінах технікуму втілити свої мрії і виявити свій талант.

До святкових дат у технікумі проводяться різноманітні конкурси, ставляться цікаві сценки, а на завершення всього – дискотека на “вищому рівні”. Та це лише початок. А скільки проводиться брейн-рингів з англійської і німецької мови, конкурси знавців української мови та літератури!

Ну, а як на рахунок ерудиції? Хочеш перевірити свій інтелект, позмагатися за звання найкращого? Спробуй пізнати себе в інтелектуальній грі “Ерудит”.

ritm_gimnast.jpgМало? Мандруємо далі. Любиш танцювати? Тоді змагання з ритмічної гімнастики саме для тебе. Придумай оригінальний танець і неординарний костюм - і перше місце твоє!

А, можливо, ти спортсмен від народження? Тоді прояви свій талант у змаганні з того чи іншого виду спорту (волейбол, футбол, баскетбол, настільний теніс, легка атлетика, шахи...)

vera_03.jpgТи – всебічно розвинена людина, яка має багато талантів, впевнена у своїй силі, та ще й навчається на відмінно ? Тоді спробуй себе в конкурсі “Студент року ЧДКТ”.

В душі ти – поет, людина, яка закохана в слово, в життя. Твої перші кроки в поезії ще такі несміливі. Не знічуйся від невпевненості. До твоїх послуг літературна студія "В зеніті слова". Тут тебе підтримають, зрозуміють, вислухають, бо тут – твої однодумці. Твори!

А, може, ти фізично сильна людина і давно мрієш показати усім свої здібності? Тоді візьми участь у Козацьких забавах, але зауваж, хоч ці змагання надзвичайно цікаві, але вимагають не лише фізичної сили, а й швидкості і прудкості.

sport_zahody_04.jpgЦе зовсім тебе не цікавить, ти, навпаки, любиш багато часу проводити на природі, ведеш здоровий спосіб життя? Якщо так, то в нашому технікумі проводиться День здоров‘я та інші заходи. Ти можеш не лише виїхати на природу за межі міста, а й весело провести час зі своїми одногрупниками, наприклад, граючи у волейбол чи футбол.

Без сумніву, все це цікаво. Але гадаємо, що багато студентів ЧДКТ підтримають думку і погодяться, що найулюбленішою нашою справою є туризм. Незвичайні подорожі, туристичні походи – заняття, яке, мабуть, приваблює нас найбільше. Якщо тебе цікавлять історичні міста і ти любиш мандрувати та пізнавати багато нового про культуру і історію землі, тоді мерщій приєднуйся до нас і будемо разом всебічно розвиватися, дізнаючись про нові факти з життя і розвитку рідної України.

Отож, студентське життя дуже цікаве і різноманітне, тому не гай дарма часу, а швидше приєднуйся до нас – студентів ЧДКТ. Адже студентські роки – найкращі роки! І провести їх потрібно цікаво і так, щоб було що згадати…

© 2005-2022, Чернівецький державний комерційний технікум